OPONY LETNIE 225/45R17 KORMORAN GAMMA B2 91 Y Zobacz większe

OPONY LETNIE 225/45R17 KORMORAN GAMMA B2 91 Y

191,25 zł brutto

Nowy produkt

Kormoran jest polskim producentem opon, oferującym wysoką jakość produktów w bardzo ekonomicznej cenie. 

DOT: 2016/2017

GWARANCJA: 10LAT

Więcej szczegółów

Kormoran jest polskim producentem opon, oferującym wysoką jakość produktów w bardzo ekonomicznej cenie. Forma Kormoran jest częścią koncernu Michelin.

KORMORAN GAMMA B2 to opony letnie dla samochodów osobowych, które zapewniają duży komfort prowadzenia w każdych warunkach. Jednym z kluczowych elementów konstrukcyjnych tego modelu jest bieżnik, który wyposażony został w kierunkową rzeźbę oraz szerokie rowki boczne ułatwiające sprawne odprowadzanie wody. Równomierne rozłożenie elementów bieznika zapewnia powolne, symetryczne zużycie opony, a co za tym idzie znacznie dłuższy okres eksploatacji.

KORMORAN GAMMA B2 zotały wyprodukowane z mieszanki gumowej, która zapewnia optymalny poziom sztywności w różnych temperaturach na bardzo zróżnicowanych powierzchniach. Warto zauważyć, że model cechuje się bardzo dużą odpornością na działanie wysokiej temperatury, nie ulega odkształceniu oraz nie traci swoich parametrów podczas jazdy. Opony letnie KORMORAN GAMMA B2 to bezpieczeństwo i komfort jazdy w bardzo przystępnej cenie.  

SZEROKOŚĆ 225
PROFIL 45
CALE 17
INDEKS PRĘDKOŚCI Y-300KM/H
INDEKS NOŚNOŚCI 91