OPONY LETNIE 225/55R18 KORMORAN SUMMER SUV 98V Zobacz większe

OPONY LETNIE 225/55R18 KORMORAN SUMMER SUV 98V

329,75 zł brutto

Nowy produkt

Marka Kormoran należy do francuskiego koncernu Michelin. Kormoran oferuje swoim klientom produkty o bardzo wysokich parametrach w atrakcyjnej cenie.

DOT: 2016/2017

GWARANCJA: 10LAT

Więcej szczegółów

Marka Kormoran należy do francuskiego koncernu Michelin. Kormoran oferuje swoim klientom produkty o bardzo wysokich parametrach w atrakcyjnej cenie.

Kormoran Suv Summer to opony letnie do samochodów typu UV, które zapewniają komfortową jazdę oraz bardzo dobre osiągi w różnych warunkach atmosferycznych. Ten model opon wyposażony został w kierunkową rzeźbę bieżnika, dzięki której prowadzenie auta na różnego rodzaju powierzchniach nie stanowi żadnego problemu. Dodatkowo na uwagę zasługują szerokie rowki obwodowe, które znacznie szybciej odprowadzają wodę i błoto, co zapewnia stabilny tor jazdy oraz ochronę przed aquaplaningiem. Ważnym elementem konstrukcyjnym jest również równomierne rozłożenie nacisków, dzięki czemu bieznik zużywa się powoli i jednolicie, co zwiększa okres eksploatacji opon. Specjalnie skomponowana mieszanka zwiększa elastyczność opon, zapewnia ich odporność na działanie wysokiej temperatury oraz gwarantuje maksymalną styczność z podłożem. Opony charakteryzują się również bardzo małą wagą, co wpływa na zmniejszenie oporów toczenia oraz znaczne ograniczenie spalania. Opony letnie Kormoran SUV Summer to ogumienie, które sprawdzi się w mieście oraz w dłuższych trasach, na zróżnicowanej rzeźbie terenu. Jest to przyjemność i komfort jazdy w bardzo ekonomicznej cenie.  

SZEROKOŚĆ 225
PROFIL 55
CALE 18
INDEKS PRĘDKOŚCI V-240KM/H
INDEKS NOŚNOŚCI 98