OPONY LETNIE 205/55R16 KORMORAN GAMMA B2 91 V Zobacz większe

OPONY LETNIE 205/55R16 KORMORAN GAMMA B2 91 V

154,75 zł brutto

Nowy produkt

Kormoran jest polskim producentem opon, oferującym wysoką jakość produktów w bardzo ekonomicznej cenie. 

DOT: 2016

Więcej szczegółów

Kormoran jest polskim producentem opon, oferującym wysoką jakość produktów w bardzo ekonomicznej cenie. Forma Kormoran jest częścią koncernu Michelin.

KORMORAN GAMMA B2 to opony letnie dla samochodów osobowych, które zapewniają duży komfort prowadzenia w każdych warunkach. Jednym z kluczowych elementów konstrukcyjnych tego modelu jest bieżnik, który wyposażony został w kierunkową rzeźbę oraz szerokie rowki boczne ułatwiające sprawne odprowadzanie wody. Równomierne rozłożenie elementów bieznika zapewnia powolne, symetryczne zużycie opony, a co za tym idzie znacznie dłuższy okres eksploatacji.

KORMORAN GAMMA B2 zotały wyprodukowane z mieszanki gumowej, która zapewnia optymalny poziom sztywności w różnych temperaturach na bardzo zróżnicowanych powierzchniach. Warto zauważyć, że model cechuje się bardzo dużą odpornością na działanie wysokiej temperatury, nie ulega odkształceniu oraz nie traci swoich parametrów podczas jazdy. Opony letnie KORMORAN GAMMA B2 to bezpieczeństwo i komfort jazdy w bardzo przystępnej cenie.  

SZEROKOŚĆ 205
PROFIL 55
CALE 16
INDEKS PRĘDKOŚCI V-240KM/H
INDEKS NOŚNOŚCI 91