Początki firmy Rock Opony sięgają roku 2000, kiedy to w jednym z białostockich centrów handlowych powstał pierwszy salon stacjonarny Rock Opony. Oczywiście nasze zainteresowanie motoryzacją kiełkowało już dużo wcześniej, jednak dopiero wtedy postanowiliśmy połączyć je z pracą. Wraz z nadejściem nowego tysiąclecia stworzyliśmy w Białymstoku nowoczesne centrum opon, w którym od ponad 20 lat można znaleźć nie tylko szeroki wybór ogumienia i części motoryzacyjnych, lecz także fachową pomoc naszych specjalistów.  

Nasz zespół:

Szeroki asortyment dostępny w Rock Opony, najlepszej jakości produkty, a także fachowa i profesjonalna pomoc sprawiły, że klienci ufają naszej marce oraz chętnie korzystają z pomocy naszych pracowników. Wychodząc naprzeciw rosnącym potrzebom naszych klientów, w 2014 roku uruchomiliśmy w Białymstoku drugi salon Rock Opony, co pozwoliło nam znacznie szybciej i efektywniej realizować zlecone nam usługi.Częsty udział w branżowych szkoleniach oraz ciągłe podnoszenie wiedzy dają nam pewność, że na każdej płaszczyźnie działania oferujemy najlepszą jakość. Nasza praca i zaangażowanie wielokrotnie zostały docenione przez światowe koncerny motoryzacyjne, co najlepiej świadczy o poziomie świadczonych przez nas usług. Priorytetem i celem działalności Rock Opony jest odpowiadanie na potrzeby i oczekiwania klientów oraz oferowanie im najlepiej dobranych rozwiązań.

        

Rock Opony to nowoczesna firma, współpracująca z klientami prywatnymi, a także firmami i instytucjami. Aby ułatwić wszystkim klientom zakup właściwego ogumienia, uruchomiliśmy sklep internetowy, w którym dostępne są wszystkie produkty znajdujące się w naszej ofercie. Dzięki temu klienci z całego kraju mogą w kilka chwil wybrać z naszej oferty interesujące ich produkty oraz otrzymać je pod wskazany adres. Rock Opony to miejsce, w którym klienci otrzymują najlepsze dostępne na rynku produkty oraz fachową pomoc wykwalifikowanych specjalistów . Renoma, zaufanie, jakim obdarzają nas tysiące klientów z całej Polski, a także ich satysfakcja dają nam nie tylko wiele radości zadowolenia, lecz także są dla nasz kolejnym wyzwaniem i motywacją do jeszcze większego wysiłku i zaangażowania w wykonywaną pracę.

 

 

W sklepach stacjonarnych Rock Opony oraz w serwisie online, oprócz najlepszych produktów dostarczamy wysoką jakość obsługi oraz profesjonalną pomoc w doborze najlepszych rozwiązań.